Prima pagină | Pregătiri | Traseu&Categorii | Înscrieri | Cazare | Regulament | Concurs | Rezultate&Premii | Massmedia | Parteneri&Sponsori | Ediţii anterioare




Înscrierea on-line s-a încheiat

BEGA TOUR
ediţia a II-a, Timişoara, 12.09.2010

Înscrieri & Taxă de înscriere

1) Înscrierile se pot face on-line, până la 10.09.2010 inclusiv. Sportivii înscrişi on-line sunt rugaţi să se prezinte duminică 12 septembrie între orele 9-10 la biroul organizatorilor, ca să semneze Formularul de înscriere şi să achite taxa de înscriere - 30 lei.
2) După data de 10 septembrie, înscrierile se pot face duminică 12 septembrie între orele 9-10, la punctul de înscriere de la biroul organizatorilor, ocazie cu care se va plăti şi taxa de înscriere - 30 lei.
3) În ambele situaţii, concurenţii sunt rugaţi ca la înscriere să prezinte cartea de identitate pentru verificarea încadrării corecte în categoria de concurs.

Rezultate înscrieri

Număr concurs Numele şi prenumele Localitatea Clubul Categoria Observaţii
  HERO        
301 Leonte Florin Bucureşti   HERO înscris on-line
302 Martinaş Andrei Offenbach-Bieber C.S.Tibiscus HERO înscris on-line
303 Doicescu Cristian Iulian Constanţa Constanţa Cycling Team HERO înscris on-line
304 Creţescu Alexandru Timişoara C.S.Tibiscus HERO înscris on-line
305 Ruşinaru Titel Drobeta Tr.Severin C.S.Tibiscus HERO înscris on-line
207 Crista Daniel Reşiţa C.S.Dinamo HERO înscris on-line
  Juniori 14-18        
101 Jivănescu Victor Timişoara C.S.Tibiscus Juniori înscris on-line
102 Dorogostaisky Virgil Timişoara C.S.Tibiscus Juniori înscris on-line
103 Bolchiş Mihai Arad C.S.Voinţa Arad Juniori înscris on-line           - DNS
104 Buhaş Raul Oraviţa C.S.Tibiscus Juniori înscris on-line
105 Faluşi Alexandru David Timişoara C.S.Tibiscus Juniori înscris on-line
  U23 18-23        
201 Almăjan Alexandru Timişoara C.S.Tibiscus U23 înscris on-line
202 Farcaş Remus Timişoara C.S.Tibiscus U23 înscris on-line
203 Amza Gabriel Timişoara   U23 înscris on-line
204 Soare Filip Timişoara   U23 înscris on-line           - DNS
205 Airinei Adrian Iaşi   U23 înscris on-line
206 Grosu Alexandru Timişoara C.S.Tibiscus U23 înscris on-line
  Hobby 23-35        
341 Frăţilă Dan Sebeş Muhlbach Cycling Club Hobby înscris on-line           - DNS
342 Kovacs Gergo Arad C.S.Tibiscus Hobby înscris on-line
343 Kovacs Zsolt Arad C.S.Tibiscus Hobby înscris on-line
344 Constantin M. Ştefan Bucureşti   Hobby înscris on-line
345 Manea Bogdan Petrişor Constanţa Constanţa Cycling Team Hobby înscris on-line           - DNS
346 Risti Rareş Timişoara   Hobby înscris on-line
347 Dinu Marius-Dănuţ Urziceni   Hobby înscris on-line
348 Laszlo Alin Jimbolia   Hobby înscris on-line           - DNS
349 Nădăştean Bogdan Timişoara C.S.Tibiscus Hobby înscris on-line
350 Donosa Cătălin Timişoara   Hobby înscris on-line
351 Popescu Răzvan Timişoara   Hobby înscris on-line           - DNS
352 Mezei Ştefan Timişoara   Hobby înscris on-line
353 Enache Cristian Lupeni   Hobby înscris on-line
354 Bogdănescu Laurenţiu Timişoara C.S.Tibiscus Hobby înscris on-line
355 Ţigu Gabriel Timişoara   Hobby înscris on-line
356 Moţ Claudiu Marius Timişoara   Hobby înscris on-line           - DNS
357 Tarnovetchi Marius Timişoara   Hobby înscris on-line
358 Damian Dan Claudiu Timişoara   Hobby  
359 Tomuţa Emanuel Teodor Arad   Hobby  
360 Csavoly Vladko Nădlac   Hobby  
361 Caragea Silviu Timişoara   Hobby  
362 Laszlo Attila Peter Timişoara C.S.Tibiscus Hobby  
363 Robu Cosmin Elvis Lugoj   Hobby  
364 Halas Dacian Buziaş   Hobby  
365 Buhăceanu Andrei Timişoara   Hobby  
  Master 35-50        
241 Panaitescu Nicuşor Ploieşti Emmeduesport Master înscris on-line           - DNS
242 Domokos Daniel Arad AS Bike Alpine Arad Master înscris on-line           - DNS
243 Ciotic Cristian Constanţa Constanţa Cycling Team Master înscris on-line
244 Balia Tiziano Timişoara C.S.Tibiscus Master înscris on-line
245 Grigorescu Filip Constanţa Constanţa Cycling Team Master înscris on-line
246 Link Fredi Timişoara   Master înscris on-line
247 Pîrscoveanu Mugurel Râmnicu Vâlcea   Master înscris on-line           - DNS
248 Faluşi Gabriel Timişoara C.S.Tibiscus Master înscris on-line
249 Bucşe Mircea Arad   Master  
  Veterani +50        
181 Miron Liviu Piatra Neamţ   Veterani înscris on-line
182 Pocovnicu Gheorghe Timişoara C.S.Tibiscus Veterani înscris on-line
183 Streian Virgil Timişoara   Veterani  
  Fete        
141 Kovacs Anita Arad C.S.Tibiscus Fete înscris on-line
142 Zaban Timea Arad C.S.Tibiscus Fete înscris on-line
143 Faluşi Daniela Timişoara C.S.Tibiscus Fete înscris on-line
144 Hodi Mariea Ţipari   Fete  
145 Mureşan Iulia Maia Deva   Fete  
146 Rusu Sofina Timişoara   Fete                          - DNF